1599-565677

חייגו עכשיו פוטושופ, גרפיקה, בניית אתרים, UX, UI, SEO

ספרים אלקטרוניים, אפליקציות ופרזנטציות באמצעות אינדיזיין

חזרה

כללי

העולם נמצא בסיפה של מהפכה טכנולוגית אדירה, מהפכה ששווה בעוצמתה להמצאת הדפוס ופיתוח האינטרנט. מציאות יומנו החדשה – זאת שמשתנה חדשות לבקרים, שמתאפיינת בתמורות תכופות ומהפכניות, בקצב צריכה מדהים ובסף סבלנות חדש ומהיר של הצרכן –היא מציאות שלא הכרנו, ואתם צריכים להחליט האם אתם קופצים על העגלה, או חלילה נשארים מאחור. זה פשוט מאד. במרכזה של המהפכה הזו עומדות התוכנות המקצועיות של חברת אדובי שהפכה לחברה המובילה בתחום העיצוב הגרפי ועיבוד התמונה הממוחשב, וסביבת העבודה שלה הפכה לסטנדרט בארץ ובעולם ורבים מהם עוסקים בעימוד ועיצוב. במהלך קורס זה ירכשו הסטודנטים את הכלים המקצועיים ביותר לבניית מסמכים אלקטרוניים באינדיזיין.

אינדיזיין, DPS, EPUB, ספרים אלקטרוניים, מצגות PDF

אני רוצה לדעת עוד

מטרות

1.        הבנת הפלטפורמות הדיגיטליות של אינדיזיין
2.        הכנה והפצה של ספרות אלקטרונית

תכני הקורס

מפגש 1: PDF אינטראקטיבי
מה ההבדל בין קוד לשפת תכנות. כיצד מזהים את שפת האתר שגולשים בו. מה זה HTML. ההבדלים בין הדפדפנים השונים. הוספת קובצי קול ווידאו, קישורים, עבודה אינטראקטיבית עם עמודי אב, גלריות, אובייקטים מתחלפים, מעברים, טפסים, שמירת קבצים אינטראקטיביים

מפגש 2: EPUB
מה זה ספר אלקטרוני, כיצד לייצא קובץ כזה, איך צופים בספר אלקטרוני, היכן וכיצד משווקים ספר אלקטרוני, ההבדל בין Reflow ל-Fixed Layout .

מפגש 3: DPS
מבנה מערכת הענן, הבדלים בין מסמך דיגיטלי למודפס, הכרת סביבת העבודה, יצירת מסמך דיגיטלי חדש, המרת מסמך דפוס למסמך דיגיטלי, יצירת פוליו

מפגש 4: DPS
גלרית תמונות, כפתורים, רצף תמונות, ייבוא סאונד, ייבוא ווידאו, מעברים, יצירת פנורמה, קישורים, תוכן נגלל

מפגש 5: DPS
פרסום הקובץ והעלאתו

מרצי הקורס

טל ניניו

בן 50, יליד ותושב ישראל. נשוי באושר ואב לשני ילדים נהדרים.
כיום מנכ"ל ובעלים של - PSKISS.COM, פרופילים מקצועיים לפיתוח Raw, פילטרים ופריסטים לעיבוד תמונה בפוטושופ ובלייטרום.
חבר בצוות התמיכה של המערכת האדטוריאלית בידיעות טכנולגיות - פרינט ודיגיטל.
הקים ב-1999 את מרכז ההדרכה "מנטור" שבשנת 2002 השיקה את כנס "זמן דיגיטלי" הראשון, שהפך ברבות השנים לכנס המקצועי החשוב ביותר בתחום הגרפיקה הממוחשבת בישראל.
בעל תעודת Adobe Certified Expert. עד היום חיבר והוציא לאור 10 ספרי פוטושופ (גרסאות 3 עד CS4) ושני ספרי Photoshop Cookbook.